Congres Uit De Marge – Jongeren en maatschappelijke kwetsbaarheid – Hoopvol kijken naar 2012?
donderdag 24.11.2011Het congres van Uit De Marge buigt zich over de uitdagingen die zich stellen voor het jeugdwerk met maatschappelijk kwetsbare groepen.
De sociale voorzieningen en de maatschappelijke dienstverlening staan onder financiële en politieke druk, en tezelfdertijd krijgen de gemeenten vanaf 2014 nog meer vrijheid om hun jeugdbeleid al dan niet inhoud te geven. Veel hangt dus af van de lokale verkiezingen van 2012.
Hoe werken we hier naartoe? Grijpen we de kans om de situatie van onze doelgroepen verbeteren? ’s Morgens zijn er toespraken (van o.m. Filip De Rynck en Ides Nicaise) en korte panelgesprekken met mensen uit het werkveld en het middenveld (o.m. de Gezinsbond en het Minderhedenforum). Na de middag zijn er meer dan tien workshops. Maar het congres van Uit De Marge blijft in de eerste plaats een uniek ontmoetingsmoment voor jeugdwerkers, coördinatoren en andere middenvelders om collega’s, experten en beleidsmensen te ontmoeten, en van elkaar te leren.
- Donderdag 24 november 2011
- Brussel
- www.uitdemarge.be
Categorie: blog, jeugdwerk, participatieprojecten, armoede, proeftuinen, agenda, agenda jeugd, agenda lokale netwerken, agenda participatieprojecten, agenda proeftuinen
